NowośćTemat dniaWideoZapowiedź

Zostań sędzią w czasie Wielkiej Rewolucji Francuskiej – wszystko, co wiemy o polskim We. the Revolution [wideo]

Każdy z nas kiedyś marzył o objęciu roli Wielkiego Sędziego – przedstawiciela władzy sądowniczej, organu decyzyjnego w sprawach karnych. Każdy kiedyś chciał, żeby to od niego zależał los groźnych kryminalistów.

Od 21 marca nie będzie z tym żadnego problemu! Wszystko dzięki genialnie zapowiadającej się produkcji krakowskiego studia Polyslash, czyli We. the Revolution.

Gra pozwoli nam wcielić się w sędziego w trakcie rewolucji francuskiej – bardzo burzliwym wydarzeniu, które odbiło się czkawką na przestrzeni całej Europy. Szczegóły dotyczące gry opisałem w tym materiale:

Dajcie znać, co uważacie o tej grze i czy, tak samo jak ja, pokładacie w niej wielkie nadzieje! Gra inspiruje się bardzo popularnym Papers, Please, dlatego warto przygotować się na rozgrywkę jeszcze przed premierą polskiego tytułu.


Dołączcie do naszej grupy Facebookowej – Testerzy Gier – aby dzielić się ciekawymi promocjami z naszą społecznością; zachęcamy także do polubienia naszego fanpage’a, aby być na bieżąco z newsami ze świata gier. Jeżeli lubicie także oglądać recenzje gier, koniecznie zasubskrybujcie nasz kanał YouTube!


Pamiętaj, aby przed zakupem zawsze sprawdzać cenę → Najniższe ceny gier znajdziesz na Ceneo.
Kupując za pośrednictwem naszego linku wspierasz rozwój naszego portalu, dziękujemy!


Dzięki, że doceniłeś nasz wkład i przeczytałeś ten wpis do końca! Jesteś częścią naszej społeczności i to od Ciebie zależą nasze dalsze kroki. Możesz nam pomóc:

  • zostawiając komentarz - wiele się nie napracujesz, a my dowiemy się na czym Ci zależy,
  • polub nasz fanpage na Facebooku, żebyś z łatwością otrzymywał informacje o naszej działalności,
  • daj znać znajomym - razem stworzymy wielką społeczność "Testerów Gier",
  • zasubskrybuj nasz kanał YouTube jeżeli chciałbyś, abyśmy publikowali więcej filmów.

Kamil Wiechnik

Weteran gier wideo, mający styczność z każdym gatunkiem. RPG'owy ekspert, scenariuszowy wyjadacz, growy znawca. Wszędzie dostrzega alegorie, nawiązania do ogólnopojętej kultury i głebokie przesłania egzystencjalne. Twórca wideo, zarówno tego dotyczącego gier, jak i tego bardziej ambitnego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *